Działamy tak, by dać Ci
przewagę konkurencyjną

- Profesjonalna, dedykowana obsługa Najemców na warszawskim rynku nieruchomości biurowych
- Specjalizacja w biurach i przestrzeniach coworkingowych klasy premium, zlokalizowanych w centrum miasta
- Usługi rynków kapitałowych dotyczące nabywania i zbywania nieruchomości inwestycyjnych
- Nieskazitelna reputacja budowana na dogłębnej znajomości lokalnego rynku

Działamy tak, by dać Ci
przewagę konkurencyjną

- Profesjonalna, dedykowana obsługa Najemców na warszawskim rynku nieruchomości biurowych
- Specjalizacja w biurach i przestrzeniach coworkingowych klasy premium, zlokalizowanych w centrum miasta
- Usługi rynków kapitałowych dotyczące nabywania i zbywania nieruchomości inwestycyjnych
- Nieskazitelna reputacja budowana na dogłębnej znajomości lokalnego rynku

Hamilton International

Hamilton International to zespół złożony z ekspertów w dziedzinie nieruchomości komercyjnych, posiadających wieloletnie doświadczenie na lokalnym rynku biur. Podstawą naszej działalności jest wynajem biur klasy premium w największych miastach Polski - Warszawie i Krakowie, wyłącznie w imieniu Najemcy.

W przeciwieństwie do innych agencji nieruchomości komercyjnych reprezentujemy wyłącznie interesy Najemcy. W bezpośredni i bezstronny sposób pomagamy wynająć idealne biuro. Dzięki znajomości lokalnych warunków najmu jesteśmy w stanie przedstawić naszym Klientom rozwiązania dostosowane ich potrzeb na rynku biur.

Świadczymy pomoc na wszystkich etapach poszukiwania biura. Wspieramy naszych klientów przy relokacji firmy czy przedłużeniu umowy najmu. Jako wyłączny reprezentant Najemcy, jesteśmy w stu procentach skoncentrowani na realizacji wymagań naszych Klientów. W efekcie możemy poszczycić się licznymi sukcesami w zapewnianiu doskonałych warunków najmu.

Reprezentacja Najemcy

Analiza potrzeb Najemcy

Pierwszym podejmowanym przez nas krokiem jest analiza potrzeb Klienta. Pozwala nam to opracować optymalną ...

Pierwszym podejmowanym przez nas krokiem jest analiza potrzeb Klienta. Pozwala nam to opracować optymalną strategię najmu opartą na znajomości lokalnego rynku. Pozyskane informacje porównujemy z naszą bazą aktualnie dostępnych przestrzeni, w celu odnalezienia propozycji najlepiej dopasowanych do potrzeb Klienta.

Analiza przestrzeni dostępnych na wynajem

Nasi Klienci otrzymują dostęp do obszernej listy dostępnych przestrzeni, dopasowanych do ich indywidualnyc...

Nasi Klienci otrzymują dostęp do obszernej listy dostępnych przestrzeni, dopasowanych do ich indywidualnych wymagań, opatrzonych analizą porównawczą warunków najmu. Podejście to stanowi gwarancję całkowitej przejrzystości prezentowanej oferty. Nasi doradcy dokładają również starań, by maksymalnie ułatwić selekcję dostępnych propozycji do najbardziej spełniających wymagania Klienta, przy jednoczesnym zachowaniu najbardziej konkurencyjnych warunków.

Prezentacja wybranych nieruchomości

Nasi doradcy zajmują się organizacją wizyt we wszystkich proponowanych nieruchomościach – aranżują spotkan...

Nasi doradcy zajmują się organizacją wizyt we wszystkich proponowanych nieruchomościach – aranżują spotkania z właścicielami, by zagwarantować Najemcy pełną znajomość oferty, pomagając w podjęciu najkorzystniejszej decyzji.

Wsparcie techniczne dla Najemcy

Usługa reprezentacji Najemcy ma na celu dostarczenie kompleksowego wsparcia mającego ułatwić podjęcie najk...

Usługa reprezentacji Najemcy ma na celu dostarczenie kompleksowego wsparcia mającego ułatwić podjęcie najkorzystniejszej decyzji. Każdy Najemca wstępnie zainteresowany najmem lokalu otrzymuje od współpracujących z nami architektów niezobowiązującą analizę powierzchni. Jej celem jest wykazanie, w jakim stopniu dana przestrzeń spełnia założenia projektu oraz oszacowanie kosztów i liczby miejsc pracy.

Negocjacje warunków najmu

Lata doświadczenia na rynku najmu komercyjnego pozwalają naszemu zespołowi skutecznie wspierać Najemców w ...

Lata doświadczenia na rynku najmu komercyjnego pozwalają naszemu zespołowi skutecznie wspierać Najemców w negocjowaniu idealnych warunków najmu. Dzięki relacjom wypracowanym z właścicielami biur potrafimy skutecznie pomóc w osiągnięciu możliwie najlepszych warunków. Prawne aspekty negocjacji powierzamy naszej zewnętrznej kancelarii prawnej, która odpowiada za pełne prawne wsparcie procesu negocjacji.

Opieka po-procesowa

Mamy pełną świadomość, że potrzeby Najemcy nie kończą się wraz z podpisaniem umowy najmu. Hamilton Interna...

Mamy pełną świadomość, że potrzeby Najemcy nie kończą się wraz z podpisaniem umowy najmu. Hamilton International pozostaje w stałym kontakcie z Najemcą, pełniąc rolę pośrednika między najemcą i właścicielem w całym okresie trwania umowy. Dodatkowe usługi obejmują między innymi pomoc w ewentualnej ekspansji, wsparcie procesu podnajmu powierzchni oraz przeprowadzanie audytu opłat serwisowych.

skontaktuj się z nami