Hamilton International Warszawa

Hamilton International specjalizuje się w wynajmie powierzchni biurowych klasy premium w centrum Warszawy. Nasz zespół agentów nieruchomości komercyjnych działa wyłącznie w imieniu najemców, co oznacza, że możemy zaoferować bezstronną usługę pośrednictwa w najmie biur w Warszawie.

Naszym celem jest umożliwić najemcy prosty wybór z wyselekcjonowanej listy biur w Warszawie. Codziennie aktualizujemy naszą bazę danych, co oznacza, że w dowolnym momencie mamy dostęp do bieżących informacji o wszystkich dostępnych powierzchniach biurowych do wynajęcia w Warszawie. Co więcej, nasi agenci mają dogłębną wiedzę na temat budynków biurowych, właścicieli i lokalizacji. Dzięki temu potrafią dopasować powierzchnie biurowe do wymagań dotyczących wynajmu, by zaoszczędzić Twój cenny czas.

Po stworzeniu wstępnej listy nasi warszawscy doradcy pomogą w dokładnej analizie przydatności powierzchni, dodatkowo zawężając wyszukiwanie do tylko tych biur, które konkretnie odpowiadają Twoim potrzebom.

Informacje na temat lokalnego rynku są nieocenione, gdy chodzi o negocjacje. Nasi doradcy są w stanie udzielić szczegółowych informacji na temat wynajmującego, takich jak aktualnie wolne powierzchnie i odwołać się do danych z lokalnego rynku biurowego w Warszawie. Pozwala to wypracować optymalne ceny i właściwą strategię negocjacyjną. W związku z tym nasi najemcy mogą prowadzić negocjacje w oparciu o sprawdzone informacje i osiągnąć najlepsze możliwe warunki najmu.

Nasze usługi obejmują także najemców w trakcie trwania umowy najmu. W razie potrzeby pośredniczymy w kontaktach z wynajmującym i pomagamy w bieżących potrzebach, takich jak ekspansja biura, podnajem czy audyt opłat serwisowych.

skontaktuj się z nami