Biura na wynajem na Ochocie w Warszawie (25)

Bitwy Warszawskiej Business Centre

Warszawa, Bitwy Warszawskiej 1920 r. (Ochota)

 • Wyjściowa cena najmu
  13.5 EUR/m2
 • Dostępna przestrzeń
  3155m2
 • Powierzchnia piętra (6)
  75-1228m2

Central Tower

Warszawa, Jerozolimskie (Ochota)

 • Wyjściowa cena najmu
  16 EUR/m2
 • Dostępna przestrzeń
  4178m2
 • Powierzchnia piętra (10)
  118-580m2

Hamilton International przedstawia wybór powierzchni biurowych na wynajem na warszawskiej Ochocie.


Rynek nieruchomości na Ochocie

Ochota to dzielnica mieszkaniowo-biznesowa zlokalizowana w zachodniej części Warszawy. Graniczy ze Śródmieściem, Wolą, Mokotowem i Włochami, a dzięki sieci komunikacji miejskiej i dobrze rozwiniętej infrastrukturze drogowej jest doskonale skomunikowana zarówno z Centrum, lotniskiem Chopina, jak i innymi dzielnicami stolicy. Co ważne, Ochota jest najgęściej zaludnioną dzielnicą Warszawy przy jej stosunkowo niewielkiej powierzchni (9,72 km2).

Wyróżnia się jako bardzo zielony region dzięki 10 parkom - w tym popularnym Polu Mokotowskim, parku Zachodnim czy parku Szczęśliwickim. Ochota jest siedzibą kilku wydziałów uczelni, w tym Kampusu Ochota i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Ochota to świetny wybór dla inwestorów, ze względu na duże zapotrzebowanie ze strony osób pracujących, mieszkających i studiujących w okolicy.


Rynek najmu powierzchni biurowych na Ochocie

Pod względem nieruchomości Ochota to przede wszystkim wielorodzinne budownictwo międzywojenne. Jej południowa część reprezentuje bardziej typową architekturę socrealizmu, z dużą koncentracją bloków mieszkalnych i dobrze rozwiniętą infrastrukturą codzienną. Ochota to także lokalizacja dla kilku bardziej kameralnych, nowoczesnych biurowców.

Dodatkowo przebiegające przez Ochotę Aleje Jerozolimskie to adres, pod którym znajduje się wiele większych popularnych biurowców, takich jak: Atrium Reduta, Jerozolimskie Business Park czy Eurocentrum.