Hamilton International to prywatna spółka działająca wyłącznie w Warszawie i Krakowie specjalizująca się w segmencie premium rynku biur na wynajem i transakcji na rynkach kapitałowych. Firma jest częścią Hamilton Group, która działa na polskim rynku od 2004 roku.

Hamilton International powstała w 2019 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie klientów Grupy na usługi na rynku biurowym. Markę tworzą utalentowani profesjonaliści z Hamilton Group i doświadczeni specjaliści pozyskani z rynku.

Jako rezultat 15 lat prowadzenia działalności, Hamilton Group stała się rozpoznawalną marką na polskim rynku nieruchomości, dzięki wysokim standardom świadczonych usług. Dzięki temu, mamy przyjemność współpracować z najbardziej rozpoznawalnymi firmami i klientami indywidualnymi na polskim rynku.

Nasz Zespół

Associate Director profile photo
Michał Porzycki

Associate Director

Michał Porzycki, zajmujący w Hamilton May stanowisko Associate Director, zajmuje się...

Michał Porzycki, zajmujący w Hamilton May stanowisko Associate Director, zajmuje się kierowaniem zespołem konsultingowym w zakresie najmu biur, jak również badaniami rynkowymi oraz negocjowaniem warunków transakcji w imieniu reprezentowanych klientów.

Michał ma ponad 8 lat doświadczenia w branży najmu komercyjnego. Swoją szeroką wiedzę i doświadczenie miał okazję zdobywać, pracując na stanowiskach wyższych szczebli dla uznanych międzynarodowych firm z branży nieruchomości, takich jak Savills, CBRE, EY i BNP Paribas.

Dzięki imponującym osiągnięciom Michał stał się rozpoznawalnym profesjonalistą warszawskiego rynku nieruchomości. Ma on na swym koncie pośrednictwo w wynajmie imponującego ilości 35 000m2 powierzchni biurowej, przy pojedynczych transakcjach sięgających 5 000m2.

Jako specjalista w zarządzaniu najmem, Michał ma kompetencje i doświadczenie zarówno w zakresie reprezentacji najemców, jak i właścicieli nieruchomości. Miał on okazję pomagać wielu międzynarodowym klientom z sektora B2B w uzyskaniu lepszych warunków najmu.

Michał jest absolwentem prestiżowej warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej, którą ukończył z tytułem licencjata w dziedzinie ekonomii w 2004, zdobywając następnie dyplom magistra w 2006.

PRS Specialist profile photo
Ilona Stanik

Starszy Konsultant
PRS & Capital Markets

Ilona Stanik pełni w Hamilton International funkcję Starszy Konsultant do PRS & Capital Markets, a jej główną rolą jest...

Ilona Stanik pełni w Hamilton International funkcję Starszy Konsultant do PRS & Capital Markets, a jej główną rolą jest reprezentowanie inwestorów sektora najmu instytucjonalnego w procesach nabywania i sprzedaży mieszkań, oraz negocjowanie warunków transakcji na rynkach kapitałowych.

Ilona ma ponad 7-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości mieszkaniowych w Warszawie. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w Home Broker S.A. Reality, pełniąc funkcję doradcy ds. najmu, partycypując w ponad 250 zrealizowanych transakcjach. W 2015 roku Ilona Stanik dołączyła do zespołu Hamilton May, gdzie miała okazję dalej rozwijać swe kompetencje, reprezentując najemców i wynajmujących w transakcjach sektora PRS. Z czasem stała się rozpoznawalną profesjonalistką na rynku nieruchomości premium.

Ilona specjalizuje się w negocjowaniu warunków zakupu mieszkań przez inwestorów prywatnych i instytucjonalnych oraz wynajmie ich portfeli nieruchomości. W roku 2018 Ilona Stanik przeprowadziła rekordową transakcję, w której pośredniczyła w zakupie 48 lokali mieszkalnych na Pradze Północ przez zagraniczny fundusz inwestycyjny. Ponadto, Ilona na co dzień ściśle współpracuje z innymi inwestorami z segmentu PRS, koncentrując swą szczególną uwagę na nieruchomościach przy ul. Złotej 44 i ul. Pereca 11, odgrywając tym samym kluczową rolę w utrzymaniu przez Hamilton May roli czołowego pośrednika wynajmu nieruchomości.

Ilona ma tytuł magistra języka angielskiego w biznesie, zdobyty na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi; jest również absolwentką studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Radomiu.

Consultant profile photo
Mateusz Byczenko

Konsultant

Mateusz Byczenko zajmuje stanowisko konsultanta w Hamilton International. Jest odpowiedzialny za dostarczanie kompleksowej obsługi w zakresie najmu biur, analiz rynkowych...

Mateusz Byczenko zajmuje stanowisko konsultanta w Hamilton International. Jest odpowiedzialny za dostarczanie kompleksowej obsługi w zakresie najmu biur, analiz rynkowych i prowadzenia negocjacji w imieniu klientów.

Mateusz ma 3-letnie doświadczenie na warszawskim rynku nieruchomości. Karierę rozpoczął w CBRE jako koordynator baz danych, gdzie wspierał dział najmu powierzchni biurowych (zarówno reprezentację najemcy jak i reprezentację wynajmującego). Odpowiedzialny był również za utrzymywanie aktualnych danych rynkowych poprzez ciągły kontakt z właścicielami nieruchomości, oraz tworzenie raportów, prezentacji i analiz rynkowych dla swojego zespołu.

Korzystając ze swojej szerokiej wiedzy rynkowej, Mateusz wniósł znaczący wkład w budowanie firmy Hamilton International i odegrał kluczową rolę w tworzeniu nowej bazy danych i sieci kontaktów nieruchomości biurowych.

Mateusz jest absolwentem Akademii Morskiej w Gdyni, gdzie uzyskał tytuł Inżyniera.

Galeria