Biura na wynajem w Środmieściu w Warszawie (123)

Poznańska 37

Warszawa, Poznańska (Śródmieście)

 • Wyjściowa cena najmu
  25 EUR/m2
 • Dostępna przestrzeń
  1446m2
 • Powierzchnia piętra (5)
  161-544m2

Lumen Złote Tarasy

Warszawa, Złota (Śródmieście)

 • Wyjściowa cena najmu
  22 EUR/m2
 • Dostępna przestrzeń
  2963m2
 • Powierzchnia piętra (5)
  219-1168m2

Hamilton International prezentuje powierzchnie biurowe do wynajęcia w warszawskim Śródmieściu


Podsumowanie rynku najmu w Śródmieściu

Centrum Warszawy, wraz ze swoimi najbardziej kultowymi obiektami jak Pałac Kultury, apartamentowiec przy Złotej 44 czy Dworzec Główny to reprezentacyjna dzielnica stolicy. W warszawskim Śródmieściu znajduje się wiele prestiżowych hoteli i budynków mieszkalnych.

W ostatnich latach dzielnica była świadkiem nieporównywalnego rozwoju rynku biurowego. Najemcy biur w Śródmieściu znajdą zarówno drapacze chmur klasy A, jak i wygodne, elastyczne biura serwisowane w bardziej kameralnych obiektach. Istnieje również oferta mniejszych, tańszych obiektów zbudowanych w drugiej połowie ubiegłego wieku.

W związku z ogromnym popytem i wysoką jakością dostępnych powierzchni, ceny wynajmu w centrum miasta osiągają wysoki poziom. Wahają się od 19,00 do 23,00 EUR / m2.


Budynki biurowe w Śródmieściu

Obszar Śródmieścia jest niekiedy nazywany Centralnym Obszarem Biznesu (Central Business District, w skrócie CBD). W jego panoramie dominują nowoczesne wieżowce, które powstały w ciągu ostatnich 10 lat. Charakterystyczną cechą okolicy są liczne budynki biurowe w budowie, których ukończenia spodziewamy się w najbliższych latach.

Firmy poszukujące kameralnych przestrzeni w rewitalizowanych kamienicach o prestiżowym charakterze również mogą liczyć na dużą podaż w Śródmieściu.

Wreszcie, niektóre budynki z lat 50., 60. i późniejszych, które reprezentują tradycyjny obraz okolicy, zostały dostosowane do potrzeb współczesnych najemców i są obecnie dostępne do wynajęcia.