Adres

Warszawa, Krywulta (Śródmieście)Czynsz wyjściowy za pow. biurową

Zapytaj o cenę

Warunki najmu- Minimalny okres najmu: 60 miesięcy
- Bezpośrednio od właściciela

- Współczynnik powierzchni wspólnych w budynku: 3.73%
- Miejsce parkingowe: 190 EUR/mSzybkie ZapytanieInformacje o budynku

Status: Istniejący
Data ukończenia: 2014
Powierzchnia budynku: 3392m2
Powierzchnia typowego piętra: 550m2
Klasa budynku: A
Współczynnik miejsc parkingowych: 1/120
ID: 429


Foksal City

Foksal City to nowoczesny budynek oferujący prawie 3.000m2 powierzchni biurowej do wynajęcia. Ta licząca 6 pięter inwestycja została ukończona w 2014 roku i posiada 1-poziomowy parking podziemny. Budynek, prezentuje nowoczesne podejście do klasycznego projektu art-deco, dzięki czemu jest bardzo łatwy do zidentyfikowania. Na parterze Foksal City znajdują się powierzchnie komercyjne dostępne na wynajem. Ten nowoczesny budynek został wykonany z wysokiej jakości, ekologicznych materiałów, co zaowocowało uzyskaniem certyfikatu BREEAM Green Building (poziom Very Good). Najemcy mogą dowolnie aranżować przestrzenie zarówno w układach otwartych jak i zamkniętych.

Wykończenie odzwierciedla standard powierzchni biurowych Klasy A bardzo wysokiej jakości. Najemcy z pewnością docenią w pełni klimatyzowane przestrzenie z podnoszonymi podłogami, wykładzinami, podwieszanymi sufitami i uchylnymi oknami oraz przeszkleniami wpuszczającymi dużo naturalnego światła. Doskonałą łączność zapewnia z kolei pełna infrastruktura okablowania telefonicznego, komputerowego i elektrycznego. Sam budynek został wyposażony w recepcję, kontrolę dostępu oraz system zarządzania budynkiem. Czujniki dymu są godnym uwagi dodatkowym elementem bezpieczeństwa.
Prestiżowo zlokalizowany kompleks Foksal City znajduje się w samym sercu tętniącego życiem Śródmieścia. Położona bezpośrednio przy ulicy Krywulta inwestycja znajduje się bardzo blisko Alej Jerozolimskich, a także skrzyżowania Ronda de Gaulle'a (ważne węzły komunikacyjne stolicy) oraz historycznego Traktu Królewskiego. Lokalizacja pozwala na łatwy dojazd do, i z innych rejonów Warszawy, w tym z obu stron Wisły. Łatwo jest również dotrzeć do wielu przystanków transportu publicznego, w tym autobusów, tramwajów i metra. Okolica oferuje liczne udogodnienia, takie jak restauracje, sklepy, kawiarnie, hotele i kina.

Standard Techniczny

Technical amenity iconKontrola dostępu
Technical amenity iconKlimatyzacja
Technical amenity iconBREEAM
Technical amenity iconŚwiatłowód
Technical amenity iconWinda w budynku
Technical amenity iconPodwieszany sufit
Technical amenity iconUchylne okna
Technical amenity iconPodniesione podłogi

Udogodnienia

Amenity iconParking rowerowy
Amenity iconBus
Amenity iconKawiarnia
Amenity iconEkologiczne biuro
Amenity iconPrzystanek metro
Amenity iconRestauracja
Amenity iconTramwaj
Amenity iconKolej miejska