Adres

Warszawa, Królewska (Śródmieście)Czynsz wyjściowy za pow. biurową

23 EUR/m2

Warunki najmu- Minimalny okres najmu: 60 miesięcy
- Bezpośrednio od właściciela
- Opłata eksploatacyjna: 22 PLN/m2
- Współczynnik powierzchni wspólnych w budynku: 7.97%
- Miejsce parkingowe: 230 EUR/mSzybkie ZapytanieInformacje o budynku

Status: Istniejący
Data ukończenia: 2016
Powierzchnia budynku: 7609m2
Powierzchnia typowego piętra: 860m2
Klasa budynku: A
Współczynnik miejsc parkingowych: 1/160
ID: 38


KróLEWska ekskluzyne biura w Centrum Warszawy

Projekt biurowy KróLEWska dysponuje 12 piętrami, w tym trzema kondygnacjami z garażem podziemnym, powierzchnią handlowo-usługową na parterze oraz powierzchnią biurową na pozostałych ośmiu piętrach.

Budynek zaprojektowany został z uwzględnieniem możliwie największej efektywności energetycznej zgodnie ze standardami LEED. Dzięki najnowszym zastosowanym rozwiązaniom technicznych, budynek KróLEWska otrzyma certyfikat LEED GOLD.

Fasadę budynku tworzą duże okna od podłogi do sufitu na każdej kondygnacji. Od 1 do 6 piętra budynek dysponuje tarasami. Z największego tarasu na 6. piętrze mogą korzystać wszyscy Najemcy budynku KróLEWska.

Powierzchnie biurowe spełniają wszelkie wymogi dotyczące nowoczesnego standardu klasy AA. Piętra biurowe 1 – 5, dysponują powierzchnią o wielkości ok. 800 m2, pozostałe 3 piętra ok. 400 m2. Każde piętro zawiera także trzon pionu (klatka schodowa, 2 windy), lobby, elastyczne powierzchnie biurowe (stosowne do miejsc pracy, sal konferencyjnych, aneksu kuchennego, komfortowego miejsca relaksu) oraz pomieszczenia sanitarne.

Pierwszych 6 pięter dysponuje reprezentacyjnymi tarasami. Każde piętro przewidziane jest dla jednego Najemcy, aczkolwiek, ze względu na wielkość powierzchni, na piętrach od 1 do 5, będzie możliwość podzielenia powierzchni na 2-3 odrębne mniejsze biura, a na piętrze 7 oraz 8 istnieć będzie możliwość podziału na 2 oddzielne biura. Na 6 piętrze znajduje się miejsce relaksacyjne, połączone z dużym tarasem.
Budynek biurowo-handlowy KróLEWska zlokalizowany jest w Centrum Biznesowym Warszawy (CBD)na ul. Królewskiej. Tutaj znajdują się najbardziej prestiżowe biurowce w Warszawie. Ze względu na korzyści wynikające z dogodnej lokalizacji i rozbudowanej struktury komunikacyjnej oraz bliskości do starówki i historycznych miejsc Warszawy, wiele renomowanych firm i koncernów, zarówno polskich jak i międzynarodowych, zdecydowało się założyć tutaj swoją siedzibę.

Do budynku KróLEWska można łatwo dojechać nie tylko samochodem, ale także korzystając ze środków komunikacji miejskiej, które łączą wszelkie rejony miasta. Tuż obok znajduje się stacja Metro Świętokrzyska.

Standard Techniczny

Technical amenity iconKontrola dostępu
Technical amenity iconKlimatyzacja
Technical amenity iconPodwójne źródło zasilania
Technical amenity iconŚwiatłowód
Technical amenity iconPodwieszany sufit
Technical amenity iconUchylne okna
Technical amenity iconPodniesione podłogi
Technical amenity iconSpryskiwacze przeciwpożarowe

Udogodnienia

Amenity iconKlimatyzacja
Amenity iconBus
Amenity iconKawiarnia
Amenity iconEkologiczne biuro
Amenity iconPrzystanek metro
Amenity iconRestauracja
Amenity iconPrysznice
Amenity iconTramwaj
Amenity iconParking podziemny